قوانین لاوین مووی

ابتدا از این که لاوین مووی را برای دانلود فیلم و سریال انتخاب کردین خوشحالیم، امیدواریم بتونیم همیشه رضایت شما رو جلب کنیم.

لاوین مووی یک سایت دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم میباشد که در ساماندهی ثبت شده است و متناسب با فرهنگ خانواده های ایرانی فعالیت میکند و تمامی محتواهای ارائه شده در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

این ها قوانینی هستند که شما پیش از عضویت در لاوین مووی آنها را تایید میکنید.

1 – در هنگام درخواست توجه نمایید که:

الف: فیلم های مستهجن به هیچ عنوان در لاوین مووی قرار نمیگیرند پس خواهشا درخواست این فیلم ها را در ارسال نکنید.

ب: لاوین مووی حامی کپی رایت ایران است به این معنا که درخواست فیلم های ایرانی در حال اکران یا در حال فروش و پخش نمایش خانگی همچنین دوبله های جدید را ارسال نکنید.

ج: فیلم های با امتیاز بسیار پایین و تعدا آرا خیلی کم از این پس در لاوین مووی قرار نخواهد گرفت. (دلیل این مورد هم وجود فیلم های با امتیاز و آراء بهتر هست که در اولویت قرار داره، همچنین درخواست بسیاری از شما عزیزان مبنی بر پایین اومدن سطح کیفیت سایت)

2 – در ارسال کامنت حتما به موارد زیر توجه داشته باشید:

الف: به هیچ عنوان به سایر کاربران سایت توهین نکنید.

ب: از توهین به مقدسات، بحث های سیاسی جدا خودداری کنید.

ج: اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.

در صورت مشاهده اکانت شما ابتدا 5 روز و سپس 10 روز مسدود خواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری شما برای همیشه از دسترس خارج میشود.

3 – خرید اشتراک طلایی لاوین مووی هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت ریلیز فیلم ها، سریال ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها را ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده دانلود کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه دانلود و بازنشر آن را ندارید.

4 – لاوین مووی هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا … کاربر یا دیگران شود ندارد، زیرا تمامی فایل ها از منابع معتبر در سایت اضافه میشود.

5 – کاربران لاوین مووی حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند. در صورت مشاهده حساب کاربری شما بدون اخطار مسدود خواهد شد.

6 – محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. لاوین مووی تنها یک بستر دانلود این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته، از این رو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.

7 – دخالت در نحوه فعالیت سایت به هر نحوی ممنوع میباشد.

8 – سن شما برای عضویت در لاوین مووی و استفاده از خدمات باید حتما بالای 18 سال باشد.

حریم خصوصی کاربران لاوین مووی:

تنها مورد مهمی که در فرآیند ثبت نام برای لاوین مووی ارسال میکنید ایمیل شماست. این ایمیل همچنین آی پی شما تحت هر شرایطی در سایت محفوظ خواهد ماند و به هیچ وجه برای شخص حقیقی یا حقوقی ارسال نخواهد شد، مگر با کسب اجازه از شما (صاحب اکانت)

همچنین به واسطۀ استفادۀ شما از لاوین مووی اطلاعاتی مانند مدل سخت افزار، نسخۀ سیستم عامل، شناسه های خاص دستگاه، مدل، برند، تولیدکننده و کد دستگاه، رزولوشن صفحه، دی پی آی صفحه، چگالی صفحه، موقعیت مکانی تقریبی، خاموشی یا روشنی شبکۀ بی سیم، زبان دستگاه، و اطلاعاتی دربارۀ شبکۀ تلفن همراه از جمله شمارۀ تلفن شما، خاموشی یا روشنی شبکۀ دیتا، خاموشی یا روشنی وضعیت رومینگ، نام اپراتور و نوع شبکه و … این اطلاعات نیز به هیچ عنوان حتی توسط مدیران سایت نیز قابل مشاهده نخواهند بود و از این موارد استفاده نشده و نخواهد شد و بصورت اتوماتیک پس از مدتی از سرور حذف میشوند.

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.