5.6

41,850

icon-number

100/

38

icon-rottentomatoes

25/100

Men in Black International 2019

کیفیت:BluRay Full HD 1080p

ژانر:, , ,

کارگردان:

محصول کشور:

زبان:,

مدت زمان:114 دقیقه

ستارگان:, , , ,

همراه با زیرنویس فارسی Trailer
چه امتیازی میدهید؟ logo ra
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
6.147

مردان سیاه پوش همواره از زمین محافظت کرده‌اند. در ماجراجویی جدید، آن‌ها بزرگترین تهدید را از زمین دور خواهند کرد.

 

برای نمایش توضیحات این فیلم لطفا کلیک کنید

مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی (Men in Black: International) 

 

 

 

men-in-black-international

 

 

 

مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی

 که به اختصار MIB: International  نیز خوانده می‌شود؛ فیلمی در ژانر اکشن، کمدی و علمی-تخیلی است که محصول سال ۲۰۱۹ امریکا می‌باشد. این فیلم توسط اف. گری گری کارگردانی و فیلمنامه‌ی آن توسط آرت مارکوم و مت هالووی نوشته شده‌است. این فیلم اسپین‌آفی از مجموعه فیلم‌های مردان سیاه‌پوش است و از کمیک‌های مالیبو/ مارول با همین نام و نوشته‌ی لوول کانینگهام اقتباس شده‌است. کریس همسورث، تسا تامپسون، کمیل نانجیانی، ربکا فرگوسن، ریف اسپال، لارنت و لری بورجوییس و لیام نیسون ستارگان این فیلم هستند. اما تامپسون هم دوباره نقش خود را در قسمت سوم این فیلم بازآفرینی خواهدکرد. تیم بلانی نیز همچنان صداپیشه‌ی فرانک د پاگ از دو فیلم قبلی این مجموعه خواهدبود.

اولین زمزمه‌های ساخت فیلم چهارم مردان سیاه‌پوش، پس از اکران مردان سیاه‌پوش ۳ در سال ۲۰۱۲ آغاز شد.  در فوریه‌ی ۲۰۱۸، همسورث برای ایفای نقش اصلی این اسپین‌آف، قراردادی امضا کرد. در ماه بعد هم گری به‌عنوان کارگردان و تامپسون به عوامل فیلم پیوستند. فیلمبرداری این فیلم در نیویورک، مراکش، ایتالیا و لندن از جولای تا اکتبر ۲۰۱۸ انجام گرفت.

این فیلم در ژوئن ۲۰۱۹ و در ایالات متحده‌ی امریکا، به‌صورت گسترده توسط سونی پیکچرز و با نماد کلمبیا پیکچرز به نمایش درآمد. فروش جهانی فیلم حدود ۲۵۳ میلیون دلار بود و نظرهای نامطلوبی از منتقدین دریافت کرد. آنها فیلم را به‌خاطر عدم وجود صحنه‌های اکشن جذاب و داستانی که به‌راحتی فراموش می‌شود، مورد انتقاد قرار داده‌بودند. اما در نهایت بازی همسورث و تامپسون در برابر یکدیگر، مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

 

تولید

در فوریه‌ی 2018، اعلام شد که کریس همسورث در این فیلم به ایفای نقش خواهدپرداخت و قرار است اف. گری گری کارگردانی آن را برعهده داشته‌باشد. در ماه بعد تسا تامپسون نیز به فیلم پیوست. در می 2018، گزارش شد که لیام نیسون قرار است نقش مدیر مرکز انگلستان آژانس را بازی کند. فیلمنامه‌ی این فیلم، توسط آرت مارکوم و مت هالووی نوشته شد و لاری مک‌دونالد و والتر پارکس تهیه‌کنندگان آن بودند.

در ژوئن 2018، کمیل نانجیانی، ریف اسپال و دوقلوهای لس نیز ( لارنت و لری بورجوییس) به فیلم پیوستند. دنی الفمن که آهنگساز سه فیلم اول این مجموعه بود؛ بار دیگر آهنگسازی این قسمت را در کنار کریس بیکن برعهده گرفت. همچنین استیون اسپیلبرگ هم مانند سه فیلم قبلی تهیه‌کنندگی اجرایی فیلم را به همراه بری ساننفلد برعهده داشت. در واقع بری ساننفلد کارگردان فیلم‌های قبلی این مجموعه بوده‌است.

فیلمبرداری عمده قسمت‌های فیلم، در 9 جولای 2018 و در استودیوی لیوسدن لندن آغاز شد و در مراکش ایتالیا و نیویورک ادامه یافت. در ماه بعد، اما تامپسون اعلام کرد در این قسمت هم نقش مامور او را بازی خواهدکرد. در آگوست 2018 نیز ربکا فرگوسن به عوامل فیلم پیوست. سرانجام کریس همسورث در 17 اکتبر پایان فیلمبرداری فیلم را اعلام کرد.جلوه‌های ویژه‌ی فیلم، توسط شرکت دابل‌نگاتیو تهیه و توسط شرکت‌های الساندرو اونگارو، رودئو اف‌ایکس، سونی پیکچر ایمیج ورکز و متود استودیوز مورد نظارت قرار گرفت.

تولید فیلم به‌دلیل درگیری‌های مکرر گری و پارکس (کارگردان و تهیه‌کننده) به مشکلات متعددی برخورد. این درگیری‌ها از زمانی آغاز شد که مدیر اجرایی ناظر این پروژه و معاون اجرایی تولید سونی، یعنی دیوید بوبایر در تابستان 2018، استودیو را ترک نمود و کسی را به‌جای او نیاوردند. پیش‌نویس اولیه‌ی فیلم نسخه‌ی جالب‌تری از محصول نهایی فیلم بود. همچنین این پیش‌نویس مورد تایید سونی قرار گرفته‌ و در وحله‌ی اول توجه همسورث و تامپسون را جلب کرده‌بود؛ به این دلیل که در آن مفاهیم سیاسی‌اجتماعی درباره‌ی مباحث مهاجرتی مطرح شده‌بود. ضدقهرمان‌های داستان نیز قرار بود با الهام از گروه بیتلز، یک گروه موسیقی فضایی باشند.

این گروه از 4 نفر تشکیل شده‌بود که در نقطه‌های حساس داستان در یک شخصیت شرور ادغام می‌شدند. پارکس که حق فاینال کات فیلم را در اختیار داشت و تصمیم می‌گرفت کدام نسخه از فیلم به نمایش درآید، نظارت سختی روی بازنویس فیلمنامه در مرحله‌ی پیش تولید و فیلمسازی داشت. فیلمنامه‌ی جدید پارکس که حساسیت‌های مدرن پیش‌نویس را از بین برده‌بود؛ به‌صورت روزانه برای همسورث و تامپسون فرستاده می‌شد. آن دو چنان گیج شده‌بودند که دیالوگ‌نویس شخصی برای خود استخدام کردند. پارکس نه تنها در بازنویسی‌ها دست می‌برد؛ بلکه در وظایف کارگردان نیز دخالت می‌کرد. اگرچه گفته می‌شود هیچ‌کدام از قوانین انجمن صنفی کارگردانان امریکا نقض نشده‌است.

گری در طول مراحل تولید بارها سعی کرد که فیلم را ترک کند؛ اما کمپانی سونی او را متقاعد کرد که بماند. گری و پارکس در مرحله‌ی بهسازی رنگ فیلم در مراحل پس از اتمام فیلمبرداری نیز درگیر شدند. استودیو دو نسخه از فیلم که یکی توسط گری و دیگری توسط پارک آماده شده‌بود را مورد بررسی قرار داد و در نهایت نسخه‌ی آماده‌شده‌ی پارکس به اکران گسترده رسید. 

 

واکنش منتقدین

در وبسایت روتن تومیتوز فیلم از مجموع 290 نظر، امتیاز 22 درصد را به‌دست آورد و امتیاز میانگین آن به 4.48 از 10 رسید. مجموعه نظرات منتقدین سایت به این‌گونه است: « مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی، فیلم جالبی است اما به سادگی از یادها خواهد رفت. بااین‌که دلایل کمی برای ادامه‌ی این مجموعه وجود دارد؛ اما عوامل آن تلاش کرده‌اند که با بازی قابل توجه ستارگان فیلم، بر این موضوع پوشش بگذارند». در وبسایت متاکریتیک نیز امتیاز میانگین فیلم بر اساس نظر 51 منتقد، 38 از 100 شد. مخاطبان فیلم هم در وبسایت سینمااسکور به فیلم امتیاز B در بازه ی A تا F را داده‌اند که کمترین امتیاز در فیلم‌های این مجموعه است. با این حال در سایت پست‌ترک، 72 درصد نظر مثبت دریافت کرده و 46 درصد توصیه به دیدن این فیلم کرده‌اند.

پیتر بردشاو در روزنامه‌ی گاردین درباره‌ی این فیلم نوشت: «مردان سیاه‌پوش بار دیگر نمایشی بسیار خسته‌کننده و بیهوده را ارائه کرده‌است.» و به فیلم امتیاز 1 از 5 ستاره را داد. پیتر دیبرگ نیز از مجله‌ی ورایتی در این‌باره گفت: «نحوه‌ی بازی تامپسون و همسورث در مقابل یکدیگر بود که این فیلم را نجات داد و نه کاراکترشان» و در ادامه فیلم را «سرگرم‌کننده در عین حال نامتناسب» خواند.

مایکل فیلیپس از روزنامه‌ی شیکاگو تریبون، به فیلم امتیاز 2.5 از 4 ستاره را داد و نوشت: «مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی، فیلم بدی نیست؛ این فیلم نسبت به قسمت دوم (2002) و سوم (2012) خود پیشرفت‌هایی داشته که ممکن است حتی سازندگان آن، متوجه این موضوع نشده‌باشند. ظاهرا مقدر شده که اساس این داستان را دوباره بررسی کنیم و از نو داستان‌های جدیدی از همان نوع بسازیم و این کار را به شکل زیرکانه‌ای با کنار گذاشتن داستان کمیک‌های سال 1997 لوول کانینگهام، روی پرده‌ی سینما انجام داده‌ایم.»

 

باکس آفیس

مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی توانست ۷۹.۹ میلیون دلار در ایالات متحده‌ی امریکا و کانادا و مبلغ ۱۷۳.۵ میلیون دلار در بقیه‌ی مناطق بفروشد. از طرفی فروش جهانی آن نیز به ۲۵۳.۱ میلیون دلار رسید. همچنین بودجه‌ی تولید این فیلم، ۹۴ تا ۱۱۰ میلیون دلار بود و ۱۲۰ میلیون دلار هم برای بازاریابی ‌این ‌فیلم هزینه شد. به این ترتیب فیلم باید به ۳۰۰ میلیون دلار فروش جهانی می‌رسید تا هزینه های آن سربه‌سر شود‌.

این فیلم در ایالات متحده‌ی امریکا و کانادا، همزمان با فیلم شفت (Shaft) و اکران‌های گسترده‌ی فیلم آخر شب (Late Night) به نمایش درآمد و انتظار می‌رفت مبلغ ۳۰ تا ۴۰ میلیون دلار از ۴۲۲۴ سالن سینما در پایان ‌هفته‌ی اول اکران خود به‌دست بیاورد. در همین راستا فیلم در اولین روز اکران خود، مبلغ ۱۰.۴ میلیون دلار به فروش رسید که مبلغ ۳.۱ میلیون آن مربوط به پنجشنبه‌شب‌ها بود. این اثر تا رسیدن به فروش۳۰ میلیون دلاری، در صدر باکس‌آفیس قرار داشت؛ اما به‌تدریج انتظارات از فروش آن کاهش یافت. مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی، اولین فیلم این مجموعه بود که در هفته‌ی اول اکران خود، کمتر از ۵۰ میلیون دلار فروخت.

فروش کم روزهای آغازین اکران این فیلم را به‌علت داستان قدیمی و تکراری این مجموعه، امتیاز کم منتقدین و انتظار بالای مخاطبان از آن و همزمانی اکران آن با فیلم‌های داستان اسباب‌بازی ۴ (Toy Story 4) و مردعنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) دانستند. فروش فیلم در هفته‌ی دوم اکران ۶۴ درصد کاهش یافت و به مبلغ ۱۰.۷ میلیون دلار رسید و در رده‌ی چهارم باکس‌ آفیس قرار گرفت‌. در هفته‌ی سوم نیز فروش ۶.۷ میلیون دلاری داشت و رتبه‌ی ششم باکس‌آفیس را به خود اختصاص داد.

اکران جهانی فیلم همزمان با ایالات متحده در ۵۶ کشور دیگر صورت گرفت و انتظار می‌رفت که ۷۰ تا ۸۵ میلیون دلار در امریکا و 100 تا 115 میلیون دلار در سطح جهانی به فروش برسد. در نهایت با فروش 73.3 میلیون دلار در خارج از امریکا و 102.2 میلیون دلار در سطح جهانی به کار خود پایان داد و در رتبه‌ی اول باکس‌آفیس 36 کشور قرار گرفت. با این حال به‌دلیل توصیه نشدن فیلم از سوی مخاطبان به یکدیگر، نتوانست در کشورهای آسیایی فروش خوبی به‌دست بیاورد. به‌طوری‌که در چین تنها مبلغ 26.3 میلیون و در کره‌ی جنوبی 4.9 میلیون دلار فروش رفت. با این حال موفق شد فروش خوبی را از کشورهای مکزیک با 3.9 میلیون دلار، برزیل با 1.8 میلیون دلار، روسیه با 5.1 میلیون دلار،  انگلستان با 3.4 میلیون دلار، استرالیا با 2.6 میلیون دلار و فرانسه با 2.5 میلیون دلار به‌دست آورد.

 

 

ترجمه اختصاصی از لاوین مووی

 

بودجه ساخت: $110,000,000

هفته اول اکران: $30,035,838

فروش جهانی: $239,454,923

نسخه BluRay 1080p Tigole اضافه شد بروزرسانی شده در

لطفا قبل و پس از دانلود به نکات زیر توجه فرمایید

  1 - نسخه های خاص: حتما قبل از دانلود نسخه ای که تا به حال دانلود نکردین (مثل HDR یا 10bit) حتما روی لینکش کلیک کنید و توضیحات مربوط بهش رو بخونید.

  2 - جهت ارتقاء کمی و کیفیت سایت پس از مشاهده فیلم یا سریال، لطفا نظر خودتونو در بخش دیدگاه های سایت به اشتراک بذارین

  3 - برای مقایسه کیفیت ها اینجا کلیک کنید

  3 - برای مقایسه انکودر ها اینجا کلیک کنید

  4 - برای همگام سازی IDM با مرورگر فایرفاکس اینجا کلیک کنید

  5 - زیرنویس: 1 - مشکلات زیرنویس فارسی 2 - آموزش قرار دادن زیر نویس در MXPlayer

  6 - درصورتی که فکر میکنید این پست حقوق شما را ضایع کرده است فورا به این صفحه مراجعه کنید: DMCA

بخش زیرنویس فارسی لاوین مووی

, , , , , , , , , ,

11
ارسال دیدگاه

5 دیدگاه ها
6 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
مشترک شده
داغ ترین نظرات
7 دیدگاه نویسنده
ALIvnho3ein021Mohammad_AdminDOOM-GUY98K.A.Z.I پاسخ به دیدگاه نویسنده
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین رأی
ALIvn
اعضاء
ALIvn

سلام. ببخشید میخواستم ببینم برای دیدن این فیلم باید حتما نسخه های قبلیش رو دیده باشی؟

Mohammad_Admin
مدیر سایت

سلام

میشه گفت اگر نبینی تاثیری نداره چون یه جاهایی از فیلم اشاره میکنند که قبلا چه فعالیت هایی انجام میدادن البته خیلی محدود در این مورد صحبت میشه

ولی بنظرم ببینید خیلی بهتره

ho3ein021
اعضاء
ho3ein021

نسبت به قسمت های قبلی بسیار ضعیف بود،
کسی نمیتونه جای Tommy Lee Jones و Will Smith رو بگیره.
بازیگرها خیلی فاصله دارند

DOOM-GUY98
اعضاء
DOOM-GUY98

با سلام و خسته نباشید به تیم لاوین مووی لطفا ریلیز tigole برای این فیلم و ریلیز جدیدترش برای Kong: Skull Island 2017 قرار بدین.
اینم از لینکاش:
https://kat.am/men-in-black-international-2019-1080p-bluray-x265-hevc-10bit-aac-5-1-tigole-qxr-t3960081.html
https://kat.am/kong-skull-island-2017-1080p-bluray-x265-hevc-10bit-aac-7-1-tigole-qxr-t3664146.html
و آیا مشکلی به وجود اومده یا اینکه دیگه تسمیم ندارین مثل قبل ریلیز های تیم های QxR و UTR قرار بدین ؟؟؟

Mohammad_Admin
مدیر سایت

سلام

برای فیلم کونگ بعید میدونم ولی برای مردان سیاهپوش بررسی میکنیم

موضوع آخرتون رو متوجه نشدم….ما کی گفتیم که تصمیم نداریم نسخه های QxR و UTR رو قرار ندیم!!

DOOM-GUY98
اعضاء
DOOM-GUY98

ممنون از بابت رسیدگی سریعتون و راجع به جمله ی آخرم ببخشید نظرم اشتباه رسوندم
قصد جسارت نداشتم فقط یه مقدار حس کردم نسبت به قبل دیر تر ریلیز های این دو تیم رو میزارید فک کنم بخاطر این که تعداد فیلمایی که اخیرا گذاشتین تو سایت زیاد بوده.
فقط یک سوال داشتم در مورد اینکه اخیرا دانلود از سایت یک مقدار مشکل شده و صفحه ها دیر لود میشن و سرعت دانلود پایینتر از قبله (تغریبا سرعت نصف) لطفا این مورد بررسی کنید و اگر امکانش هست توضیح بدین.

Mohammad_Admin
مدیر سایت

سرور 8 / 9 / 10 و سریال های سرور 4 که همگی بر روی یک هارد از سرور اصلی قرار داشتند که همین امروز عصر ارتقاء پیدا کردند..سرورهای دیگه هم تقریبا کمتر از 2 هفته دیگه ارتقاء پیدا میکنند
………….
تقریبا از 7 الی 8 شب به بعد لود سایت کم میشه که سرعت سایت هم در حال رسیدگی هست

DOOM-GUY98
اعضاء
DOOM-GUY98

بازهم تشکر از پاسخگوییتون و احترامی که به نظر کاربر میزارید و به امید اینکه همینجور با قدرت ادامه بدین.

K.A.Z.I
اعضاء
K.A.Z.I

به نسبت نسخه ی قبلی خصوصا قسمت سوم عقب گرد محسوب میشه ولی اونقدرا هم که ازش بد میگن بد نیست … ارزش یه بار دیدن رو داره ولی خب فوق العاده هم نیست

mammad
اعضاء
mammad

جالبه سریع جدیدشم اومد

twraj
اعضاء
twraj

افتضاح بود واقعا